استان بوشهر

پیمانکار تحمیلی؛

زد و بند بخشدار و رییس شورای بخش علیه روستاها

صدای استان : چند وقتی است قصد داشتیم از پشت پرده زد و بندهای بخشدار و رییس شورای بخش مطلبی را منتشر کنیم اما به دلیل اینکه اطلاعات کافی نبود نتوانستیم زودتر این موضوع را بررسی کنیم.

« صدای استان »؛ با خبر شدیم بخشداری که رابطه خیلی نزدیکی با رییس شورای بخش دارد با تهدید دهیاران که اگر کارهای پیمانکاری را به رییس شورای بخش ندهید از بودجه شما کم خواهم کرد و آنها هم مجبور هستند برای اینکه بودجه بیشتری بدست بیاوردند تن به این درخواست بدهند.


نتیجه تصویری برای تبانی


قصد داشتیم با یکی از دهیاران بخش مصاحبه کنیم اما از اینکه اسمی از آنها اورده بشود و در بودجه اختصاص داده شده تاثیر بگذارد حاضر به مصاحبه نشد اما اطلاعاتی در اختیار پایگاه خبری صدای استان گذاشت تا بتوانیم آن را منتشر کنیم.


 


این دهیار که خواست نامش فاش نشود می گوید کارهای امانی که در توانایی خود دهیاری است و می توانیم انجام دهیم که هزینه کمتری بشود اما بازهم بخشدار اجازه به آنها نمی‌دهد و فقط و فقط پیمانکار خاص باید اینکار را انجام دهد.


گفته می شود بخشدار با گرفتن این پروژه ها برای رییس شورای بخش درصدی از مبلغ قرارداد را دریافت می کند.


فعلا قصد نداریم نام بخشدار و شهرستان ذکر بشود اما درصورتیکه مسئولین به این موضوع ورود نکنند به زودی اطلاعات کامل را رسانه‌ای خواهیم کرد.

دیدگاه‌ها  

1 مجید 1397-02-16 13:07
سلام ،لطفا حداقل نام شهر و یا شهرستان و یا بخشدار را فاش کنید ،همین پنهانکاری باعث بدبختی ما ایرانیا شده
نقل قول کردن
2 مجتبی هوشمند رئیس شو 1397-02-17 16:40
درود خدمت همه عزیزان
گذاشتن این متن جز وارد کردن خدشه به آبروی تمام بخشداران و روسای شوراهای بخش و دهیاران چیزی دیگری نیست.شما با نام صدای بوشهر در حال فعالیت هستید اما خدمتتان عرض میکنم که شما صدای با ترس بوشهر هستید و یک پایگاه ترسو نمی تواند شفاف سازی انجام دهد.
لطفا با آبروی شوراهای بخش و دهیاران در بازی نفرمایید و اگر قصد خدمتگزاری و آگاه نمودن دارید دو گزینه دارید ۱.نام افراد مربوطه را ذکر فرمائید ۲.از این نمونه خبرها انتشار ندهید به عبارتی سایت را تعطیل نمایید.
نقل قول کردن
3 دشتستان 1397-02-18 08:29
تا کی قراره به مردم ظلم بشه و کسی نباشه پیگیری کنه؟؟؟؟!!!
نقل قول کردن
4 Guest 1397-02-19 10:53
فقط شهرستان دشتستان هست صد در صد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

Back to Top