استان بوشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

بهره‌برداری از ۱۵۰ طرح عمرانی بهداشتی در استان بوشهر

صدای استان : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هم‌اکنون 180 طرح عمرانی در حوزه بهداشت و درمان این استان بااعتبار یک هزار میلیارد ریال در دست اجراست که امسال 150 طرح به بهره‌برداری می‌رسد. 

« صدای استان »؛ دکتر ایرج بیژنی در آئین افتتاح خانه بهداشت روستای بهمنیاری افزود: از مجموع این طرح‌ها که بر اساس تفاهم‌نامه موجود میان استانداری بوشهر و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اجراشده 34 طرح بااعتبار 110 میلیارد ریال مربوط به شهرستان گناوه است.


 


وی اظهار کرد: بخشی از این طرح‌ها مربوط به زیرساخت‌های بهداشتی و مابقی در حوزه درمانی نظیر بیمارستان‌هاست. معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: این طرح‌ها جدا از طرح‌های بزرگ و ویژه نظیر بیمارستان‌های 17 شهریور برازجان، 160 تختخوابی بوشهر و اورژانس هسته‌ای است.


وی اظهار کرد: بر اساس سطح‌بندی صورت گرفته در کشور با معیار جمعیت و نحوه دسترسی 45 تخت بیمارستانی به وضعیت موجود در شهرستان گناوه افزوده می‌شود. دکتر بیژنی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته برای بهره‌مندی بهتر مردم از خدمات بهداشتی و درمانی، استان بوشهر به سه قطب شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم می‌شود و در این‌ ارتباط شهرستان گناوه در شمال یکی از قطب‌هاست که تقویت خواهد شد تا با اجرای آن جمعیت شهرستان و شهرستان‌های دیلم تحت پوشش قرار گیرند.

نوشتن دیدگاه

Back to Top