استان بوشهر

گناوه، بوشهر و دیلم بیشترین و خارک، آبپخش، کاکی و بردخون کمترین پذیرش مسافر را داشته‌اند

بیشترین آمار پذیرش در ستادهای اسکان فرهنگیان استان بوشهر در شهرستان‌های ساحلی این استان و به خصوص در شهرهای گناوه، بوشهر و دیلم بوده است.

کرمی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت : بیشترین آمار پذیرش در ستادهای اسکان فرهنگیان استان بوشهر در شهرستان‌های ساحلی این استان و به خصوص در شهرهای گناوه، بوشهر و دیلم بوده است.


 وی افزود: گناوه با اسکان 46 هزار و 917 نفر در قالب 13 هزار و 32 خانوار بیشترین سهم مسافر را داشته و بعد از این شهرستان، بوشهر میزبان بیشترین مسافر در ستادهای اسکان با پذیرش 44 هزار و 78  نفر در قالب 12 هزار و 244 خانوار بوده است.


Image result for ‫اسکان مسافران نوروزی در بوشهر در مدارس‬‎


مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان این که دیلم نیز در مرتبه سوم پذیرش مسافر در ستادهای اسکان فرهنگیان در سطح استان بوده، تصریح کرد: شهرستان دیلم با 21 هزار و 747 نفر در قالب 6 هزار و 41 خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان خود پذیرش کرده است.


 کرمی بیان کرد: شهرستان کنگان نسبت به سال قبل پیشی گرفته است و بعد از دیلم و قبل از عسلویه در مرتبه چهارم قرار گرفته است و آمار خود را به 10 هزار 625 نفر در قالب سه هزار و 424 خانوار رسانده است.


وی ادامه داد: هم چنین شهرستان عسلویه نیز هفت هزار و 673 نفر در قالب دو هزار و 132 خانوار  پذیرش داشته است.


Image result for ‫اسکان مسافران نوروزی در بوشهر در مدارس‬‎


مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: خارک، آبپخش، کاکی و بردخون کمترین مسافر را در ستادهای اسکان خود داشته‌اند که خارک به علت شرایط خاص عبور و مرور تاکنون  هیچ مهمان نوروزی در ستادهای اسکان خود نداشته است.

نوشتن دیدگاه

Back to Top