مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر:

طرح ملی توان افزائی زنان با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی برگزار می‌شود

صدای استان : مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: طرح ملی توان افزائی زنان با رویکرد کسب وکار و کارآفرینی با عنوان «مسیر کسب و کار من»، همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر برای 100 نفر از جوانان صاحب ایده برگزار می‌شود.

« صدای استان »؛  فاطمه دهقانی با اشاره به اهداف این طرح اظهار داشت: این طرح با هدف آگاه سازی مخاطبان از مزیت های اقتصادی و فرصت های کسب و کار بومی،آشنایی با فرآیند راه اندازی کسب وکار و ترغیب جوانان برای ورود به عرصه­ کارآفرینی برگزار می شود.وی با بیان اینکه طرح ملی توان افزائی زنان با رویکرد کسب وکار و کارآفرینی با همکاری مشترک معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، مدیریت امور بانوان و خانواده استانداری و بنیاد توسعه کارآفرینی زنان وجوانان برگزار می شود خاطرنشان کرد: در این طرح 100 نفر از جوانان علاقمند استان، شناسایی و در سه روز از خدمات آموزشی و مشاوره‌ای طرح بهرمند می‌شوند.


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر ادامه داد: این طرح ویژه بانوان استان است و حداکثر 30 درصد از سهمیه هر استان بر حسب نیاز و علاقمندی به مردان اختصاص پیدا می کند.


دهقاني در خصوص شرایط شرکت کنندگان در این طرح با اشاره به رایگان بودن خدمات ارائه شده گفت: جوانان علاقمند به خویش فرمایی، جوانان صاحب ایده و جوانانی که کسب و کار نو پا دارند می توانند در این طرح شرکت کنند.


وی با بیان اینکه شرط سنی شرکت کنندگان 20 تا 40 سال است، ادامه داد: ثبت نام در این طرح، صرفا از طریق سایت  www.foundationed.ir  انجام می شود و مخاطبان نهایی از بین ثبت نام کنندگان انتخاب می شوند.


مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداري بوشهر به خدمات ارائه شده در طرح اشاره کرد و گفت: افراد با شرکت در این طرح می‌توانند علاوه بر دریافت آموزش‌هایی در زمینه جستجوی فرصت‌های کسب و کار و کارآفرینی، ایده یابی، بوم مدل کسب و کار و ترسیم نقشه راه با الگوی کارآفرینان موفق نیز آشنا شده و از خدمات مشاوره فردی و گروهی برای تجاری سازی ایده خود بهره مند شوند.


لازم به ذکر است که زمان نهایی برگزاری رویداد پس از ثبت نام و انتخاب متقاضیان تعیین و به اطلاع رسانده می شود.


 

نوشتن دیدگاه

Back to Top