توضیحات رئیس کمیسیون عمران شورا در خصوص یک ادعا:

هیچ حکمی دال بر بازگشت به کار میگلی نژاد تسلیم شورا نشده است

از احکامی که از دیوان عدالت اداری تا کنون اخذ کرده به هیچ عنوان شهردار بوشهر نیست و نمی تواند به عنوان شهردار بوشهر در محل خدمت حاضر شود.

« صدای استان »؛  با توجه به انتشار اخبار ناقصی دال بر صدور یک رأی در دیوان عدالت اداری در خصوص تصمیمات اخیر شورای شهر بوشهر در رابطه با شهردار سابق که در برخی رسانه های استان منتشر شده است، لازم دانستم جهت تنویر افکار عمومی نکات زیر را به صراحت با عموم مردم در میان بگذارم:


1- دستور موقت جديدي صادر نشده. مفاد نامه صادره از شعبه سوم تجديد نظر ديوان عدالت اداري ناظر بر ابقاي دستور موقت سابق كه از شعبه دوم ديوان عدالت اداري صادر گرديده بود مي باشد، پر واضح است حسب استعلامي كه از شعبه مذكور اخذ گرديده بود صراحتا اشعار شده دستور موقت صادره به منزله بازگشت بكار جناب ميگلي نژاد نبوده و در نامه اخيرالصدور تنها به ابقاي همان دستور سابق با همان كيفيت اسبق اشاره دارد. معنای ساده آن این است جناب میگلی نژاد با هیچ یک از احکامی که از دیوان عدالت اداری تا کنون اخذ کرده به هیچ عنوان شهردار بوشهر نیست و نمی تواند به عنوان شهردار بوشهر در محل خدمت حاضر شود.


Image result for ‫اکبر توسلی‬‎


2- اما در خصوص اعتراض به دادنامه بايد بررسي شود آيا اعتراض در مهلت قانوني بعمل آمده يا خير؟ صرف نظر از اين مهم با توجه به آرا صادره از كميته تطبيق و هيات حل اختلاف استان، اعتراض موجه و متقني كه منجر به نقض دادنامه بدوي گردد صورت نگرفته. چرا كه بركناري آقاي ميگلي نژاد وفق قوانين بوده است و این مسئله به تأیید نهایی نهادهای نظارتی رسیده است.


3- به نظرم میرسد دست هایی در کار است که اجازه بر قراری آرامش و ثبات مدیریتی در شورا و شهرداری بوشهر را ندهد. جریانی که تلاش می کند از هر راه نامشروع و غیر اخلاقی منافع کلان شهری را قربانی منافع فردی و جناحی خود نموده و با پایمال نمودن حقوق شهروندان نه تنها قانون را به سخره بنشیند که حتی جانب حرمت شخصیت و آبروی خود را نیز نگه نداشته و با رفتارهای ناشایست تنها چوب لای چرخ حرکت های معقول و رو به جلوی شورای شهر و شهردار منتخب آن بگذارد. جای پرسش است این کینه توزی های بی پایان و توطئه چینی های ناپسند چه نسبتی می تواند با روحیه «ایثارگری» و میل به خدمت داشته باشد؟


در پایان اینجانب به عنوان یکی از اعضای شورای شهر پنجم این اطمینان خاطر را باید به عموم مردم بدهم شورای پنجم ضمن اجتناب از هر نوع تنش، خود را مؤظف به پاسداشت حقوق و منافع عموم مردم دانسته و بی هیچ تزلزلی بر مسیر توسعه شهر گام خواهد برداشت و درگیر سنگ اندازی ها و تلاش ها برای تنش زایی در شورای شهر نخواهد شد.


 


اکبر توسلی


نماینده مردم شریف بوشهر

دیدگاه‌ها  

1 محمد 1397-01-21 18:17
درود بر یگانه مصلح با غیرت شهر بوشهر
نقل قول کردن
2 طراح میدان انقلاب 1397-01-21 21:17
این گونه سنگ اندازی ها و تلاش مستمرو بی وقفه برای بازگشت به صندلی شهرداری برای مردم این شهر بسیار غیر موجه و نوعی بی اخلاقی و توهین به شعور اجتماعی افراد است.
اینهمه هزینه های مادی و معنوی جز تاثیر منفی روانی بر شهر دست اورد دیگری ندارد.شاید شهردار عاشق میز خدمت بدنبال تنش و تهییج است تا با این مدل غیر مدیریتی خودساخته بدنبال اتمام برنامه ناتمام و تمدید قراردادهای خدمات شهری و ...باشد.اقای شهردار و شهرسازی که شهرداد و شهر باد بیشتر به عملکردتان نزدیک است لطفا برنامه های توسعه طلبانه خودتان را در شهر دیگری اجرایی کنید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

Back to Top