استان بوشهر

همزمان با آغاز هفته تامین اجتماعی صورت گرفت؛

ادای احترام مدیران و کارکنان تامین اجتماعی استان بوشهر به مقام شامخ شهدا

صدای استان : در نخستین روز از آغاز هفته تامین اجتماعی، مدیران و کار کنان تامین اجتماعی استان با حضور در گلزار شهدای شهر بوشهر با شهدای تجدید پیمان کرده و به مقام شامخ ایشان ادای احترام نمودند.

« صدای استان »؛ در آغازین روز از هفته تامین اجتماعی مدیرکل، کارکنان و مسئولین تامین اجتماعی استان بوشهر با حضور در گلزار شهداء شهر بوشهر ضمن غبار روبی و گل افشانی، با آرمان های شهداء تجدید پیمان کردند.


ادای احترام مدیران و کارکنان تامین اجتماعی استان بوشهر به مقام شامخ شهدامدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر در حاشیه این آیین با تبریک آغاز هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: زیارت قبور شهداء احترام به آرمان هایی است که جوانان این مرز و بوم برای آن از ارزشمندترین دارایی خود که جانشان بوده، گذشته اند.
یونس خسروانی افزود: اکنون ما نیز باید با حفظ این آرمانها، خدمت صادقانه و حل مشکلات مردم برای عزتمندی ایران اسلامی و رضایتمندی جامعه تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه تامین اجتماعی ارتباط مستقیم با جامعه دارد، تصریح کرد: در سال های اخیر تلاش شده با اجرای برنامه های مختلف خدمت رسانی را بهبود و میزان رضایت مندی مردم را نسبت به سازمان افزایش دهیم.

نوشتن دیدگاه

Back to Top