استان بوشهر

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جم:

همکاری شرکت‌های منطقه در بهسازی و اصلاح مسیرهای شهرستان جم+تصویر

صدای استان :  بهسازی و اصلاح مسیرهای مواصلاتی شهرستان نیاز است شرکت های مستقر در منطقه همکاری لازم را داشته باشند . 

« صدای استان »؛ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جم در نشست با فرماندار جم در اداره راهداری این شهرستان گفت: برای بهسازی و اصلاح مسیرهای مواصلاتی شهرستان نیاز است شرکت های مستقر در منطقه همکاری لازم را داشته باشند . سامان قلی پور با اشاره به هزینه های سنگین نگهداری محور جم-سیراف اظهار داشت: برای بهسازی این مسیر به اعتباری معادل 18 میلیارد تومان نیاز است. وی با بیان اینکه محور جم به پالایشگاه از محور های اختصاصی وزارت نفت هست ، یادآور شد: البته همواره تلاش کرده ایم نواقص این مسیر و مشکلات موجود برای تردد ایمن تر مردم برطرف شود. 


قلی پور افزود: برای تکمیل علائم و همچنین افزایش ایمنی محور جم به پالایشگاه در حال رایزنی با شرکت فجر جم هستیم تا در این زمینه همکاری لازم صورت گیرد که خوشبختانه توافق های مناسبی هم صورت گرفته است .


رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جم به کمبود شدید ماشین آلات راهداری در شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به کوهستانی بودن شهرستان و تعداد زیاد روستاهای تحت پوشش  ظرفیت های موجود راهداری پاسخگوی نیاز شهرستان نیست و لازم است در این زمینه تجهیزات راهداری شهرستان تقویت شود.


قلی پور از ایمن سازی برخی مسیرهای روستایی شهرستان خبر داد و گفت: شانه سازی مسیر روستای غربه، حرمیک و کوهچر در دستور کار است. وی افزود: زمین راهدارخانه بخش ریز توسط شورا و شهرداری این شهر ریز واگذار شده و به زودی اقدامات اولیه را شروع خواهیم کرد .

دیدگاه‌ها  

1 علی رضا 1397-04-11 07:40
درود بر مهندس قلی پور
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

Back to Top