استان بوشهر

بازدید معاون عمرانی استاندار بوشهر از پروژه‌های عمرانی شهرستان گناوه + تصاویر

صدای استان : معاون عمرانی استاندار بوشهر از پروژه‌های عمرانی شهرستان گناوه بازدید کرد.

« صدای استان »؛ مهرداد ستوده معاون امور عمرانی استاندار بوشهر به همراه مدیر کل دفتر فنی استانداری، فرماندار و شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر گناوه از تعدادی از پروژه‌های عمرانی شهرستان گناوه بازدید و در جریان روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و مشکلات موجود قرار گرفت. 


n5850_photo_2018-05-08_23-54-01.jpg


معاون عمرانی استاندار در این بازدیدها با تاکید بر لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عمرانی در شهرستان‌های 10 گانه استان اظهار داشت: مردم منتظر اقدام عملی ما مسئولان در حوزه عمرانی هستند و باید سعی کنیم با عملکردمان جواب اعتماد مردم را بدهیم. 


مهرداد ستوده افزود: از همه ظرفیت و توان موجود برای تسریع در تکمیل پروژه‌ها بهره می‌بریم و در این مسیر از هیچ فرصتی فروگذار نخواهیم کرد. 


i264953_photo_2018-05-08_23-53-49.jpg


وی یادآور شد: در شهرستان گناوه چندین پروژه شاخص داریم که مورد مطالبه مردمی است و باید در کمترین زمان ممکن نسبت به تکمیل این پروژه‌ها اقدام کنیم.  معاون عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به وضعیت پل خور گناوه تاکید کرد: بدلیل عدم پیشرفت مورد انتظار این پروژه، پیمانکار این پروژه خلع ید و مقرر شد پیمانکار جدید بزودی معرفی شود.  وی بیان کرد: تکمیل این پل تاثیر مثبتی در گردشگری گناوه خواهد داشت. 


j090843_photo_2018-05-08_23-53-53.jpg


ستوده همچنین در بازدید از پروژه مسکن مهر گناوه نیز گفت: محوطه سازی این پروژه بزودی آغاز می‌شود و انتظار داریم در هفته دولت تعداد قابل توجهی از واحدها را تحویل مردم شریف شهرستان گناوه بدهیم.  وی در بازدید از روند تکمیل جاده گناوه دیلم نیز بیان کرد: قرار شد دوربرگردان مسیر اجرا شود و شرکت منطقه 10 گاز هر چه سریعتر تاسیسات را جابجا کند و دوربرگردان انجام شود و در اسرع وقت مسیر گناوه دیلم به صورت کامل همراه با دوربرگردان‌ها افتتاح شود. 


h879621_photo_2018-05-08_23-53-57.jpg


معاون عمرانی استاندار بوشهر همچنین در بازدید از میدان ورودی گناوه از سمت دیلم نیز اظهار کرد: مقرر شد در طراحی میدان توسط دفتر فنی استانداری بازبینی صورت گیرد و با اعتباری که نفت گذاشته این پروژه را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.  معاون عمرانی استاندار همچنین از جاده سلامت و فاز 4 پارک خور گناوه نیز بازدید کرد و دستورات لازم برای شروع این پروژه‌ها را صادر کرد.


i05784_photo_2018-05-08_23-53-13.jpg


معاون استاندار بوشهر در بدو ورود به گناوه نیز با حضور در دفتر امام جمعه این شهر با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.  حجت الاسلام رکنی امام جمعه گناوه ضمن تشکر و قدردانی از پیگیری و بازدیدهای مستمر از پروژه‌های عمرانی استان که باعث دلگرمی و امیدواری مردم می‌شود اظهار داشت: آماده هر گونه همکاری برای پیشبرد اهداف دولت در حوزه عمرانی هستیم.

نوشتن دیدگاه

Back to Top