استان بوشهر

معاون استاندار: امید و آرامش در جامعه ترویج شود

صدای استان : معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر گفت: در راستای ایجاد آرامش جامعه باید تلاش‌های گسترده‌ای صورت گیرد.

« صدای استان » به نقل ازمهر؛ مجید خورشیدی صبح دوشنبه در نشست با مدیر و معاونان صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به اهمیت کار در رسانه ملی، به جایگاه هنر در کار رسانه اشاره کرد و اظهار داشت: هنرمندی اهالی رسانه و چهره‌پردازی‌های ماندگار است که شهدا و چهره‌های دینی را در ذهن ما نگه می دارد.


https://media.mehrnews.com/d/2018/04/09/3/2755055.jpg


وی تصریح کرد: تمام کارها در صداو سیما با بخشی از هنر عجین شده است و کاری که صدا و سیما می کند همراه با هنر بوده و به همین خاطر تاثیرگذار و ماندگار است.


معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه هنرمندان رسانه تاریخ ساز هستند، اضافه کرد: با وجود این کار مهم و ارزشمند توسط هنرمندان رسانه ملی، باید به کار ایشان غبطه خورد.


خورشیدی با اشاره به پیشرفت های فنی در صداو سیمای بوشهر خاطرنشان کرد: ۲۴ ساعته کردن کار رسانه ملی شاید در ظاهر کار کوچکی باشد اما تهیه محتوا برای این مدت کاری، بسیار سخت است.


وی تاکید کرد: در راستای اجتماعی شدن مسائل موجود در جامعه، صدا و سیما نقش مهمی در جامعه خواهد داشت و باید به سمت اجتماعی شدن مسائل برویم.


معاون استاندار بوشهر افزود: در راستای ایجاد آرامش جامعه دست همکاری به سوی صدا و سیما دراز می‌کنیم تا با همکاری رسانه ملی، امید و آرامش را به جامعه سوق دهیم.


خورشیدی با بیان اینکه جامعه باید به کارکردهای خود اعتماد داشته باشد، اظهار داشت: باید برای اعتمادسازی در جامعه، به کارکردهای سیستم خود توجه داشته باشیم.


وی به اجرای بازار گردشگری بوشهر به عنوان یک پدیده اجتماعی مثبت اشاره کرد و گفت: حفظ بازار گردشگری در اشتغال و مسائل اجتماعی و اقتصادی تاثیرگذار خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

Back to Top