استان بوشهر

مصاحبه اختصاصی با داور زن لیگ برتری استان + تصاویر

صدای استان: پس از استخدام در وزارت آموزش و پرورش با توجه به علاقه ای که به رشته فوتسال داشتم توانستم در حرفه ی داوری خودم را اثبات کنم.

سهراب مهارت -« صدای استان »؛ با خانم بهمنیاری داور لیگ برتری استان و چالش های پیش روی این داور به گفتگو نشستیم.لطفا خودتون رامعرفی کنید ؟


معصومه بهمنیاری هستم معلم ومربی ورزش ،مجرد ، متولد ۱۳۵۷،اهل وساکن شهرستان گناوه 


ازچه زمانی کار داوری راشروع کردی ؟


پس از استخدام در وزارت آموزش و پرورش باتوجه به علاقه ای که به رشته فوتسال داشتم توانستم درحرفه ی داوری خودم را اثبات کنم  .درچه مقاطعی ازفوتسال کشور سوت می‌زنید ؟


اوایل در لیگ استان بود سپس قضاوت های قابل قبولی که داشتم باعث شد کمیته داوران استان و کمیته داوران کشور با تعامل همدیگر از من جهت قضاوت در لیگ یک و لیگ برتر دعوت کنند.


ازنظر خودت بهترین قضاوتی که تاکنون انجام داده اید مربوط به کدام دیدار می باشد ؟


سوال بسیار سختی است از نظر من اکثر قضاوت ها بهترین می باشد ولی میتوانم به قضاوت ملی حفاری اهواز با نماینده کرمان اشاره کنم .ارتباط مسئولین ورزش شهرستان گناوه با شما چگونه است؟


متاسفانه هیچ گونه حمایتی از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه به من نشده است امیدوارم از این به بعد قدرداشته هایمان رابهتر بدانیم .


فوتبال آقایان هم ازطریق رسانه ملی دنبال می کنید؟


بله کمتر دیداری است پخش شود و نبینم اولا اینکه علاقه بسیار زیادی به رشته ی فوتبال دارم ثانیا قضاوت های داوران جهت تجربه خیلی چیزها را به من نشان می دهد .بعنوان حرف آخر ؟


جا دارد از زحمات هیئت فوتبال استان و هیئت فوتبال شهرستان گناوه تقدیر و تشکر نمایم که الحق والانصاف در ارتقا داوری من نقش بسزایی داشتند در پایان آرزوی موفقیت و پیروزی جهت تمامی ورزشکاران استان بویژه شهرستان گناوه را ازخداوند متعال خواستارم .

نوشتن دیدگاه

Back to Top