استان بوشهر

تصاویر/ بازدید استاندار از تقاطع غیرهمسطح بوشهر

 


صدای استان : استاندار بوشهر با اشاره به تکمیل پروژه تقاطع غیر هم‌سطح میدان آزادی بوشهر گفت: این پروژه بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قبل از پایان سال افتتاح و زیربار ترافیک می‌رود.

« صدای استان »؛ سرپرست شهرداری بوشهر نیز اعتبار اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر را ۱۴۰ میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: تکمیل پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر و افتتاح آن تا قبل از پایان سال یکی از اولویت‌ها است که برای این پروژه تاکنون ۱۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

عبدالامیر قاسمی پروژه  تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر را یکی از پروژه‌های مهم مرکز استان دانست و تصریح کرد: در پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر ایمن سازی و مقام سازی مورد توجه ویژه قرار گرفته و از دوشنبه آینده زیر بار ترافیک می‌رود.

وی، با بیان اینکه این پروژه نقش مهمی در چرخه ترافیک خودروی در میدان ورودی و خروجی شهر بوشهر دارد افزود: زمان تکمیل آن به سبب برخی مشکلات طولانی شد که  با برنامه‌ریزی انجام شده قبل از پایان امسال افتتاح می‌شود.

سرپرست شهرداری بوشهر  با بیان اینکه این پروژه اکنون در حال تکمیل اسفالت آن است گفت: خط کشی و  نصب علائم راهنمایی و رانندگی به‌زودی انجام می‌شود  تا یکی از مطالبات به حق مردم محقق شود.

قاسمی با بیان اینکه این تقاطع همه مسیرهایش دوبانده طراحی و اجرا شده تصریح کرد:استحکام پل بسیار بالاست  و ترددهمه نوع خودروهای سبک و سنگین بر روی آن امکان پذیر است.

وی، بیان کرد: این تقاطع دارای چهار لوپ دور برگردان از مسیرهای مختلف است که تمام محورهای این تقاطع دو بانده است.


در ادامه روند بازدید از کمپ اسکان مهمانان نوروزی نیز بازدید گردید گفتی است که این کمپ با ظرفیت ۱۵۰ چادر و همچنین ۵۰ کانکس و سرویس های خدماتی شامل حمام، روشویی و دستشویی، پارکینگ اختصاصی و... آماده میزبانی از مهمانان نوروزی نیز می باشد.


همچنین بازدید از ساحل جایگاه قایق های تفریحی نیز مورد بررسی قرار گرفت.


نوشتن دیدگاه

Back to Top