استان بوشهر

۷ بانوی خادم مساجد و تکایای گناوه تجلیل شدند

صدای استان : معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهرگفت: در قالب جشنواره فرهنگی هنری مادرانه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و طرح نشاط اجتماعی از 7 بانوی خادم مساجد و تکایای گناوه تجلیل شد.

« صدای استان »؛ محمدمظفری روز شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این جشنواره با تاکید بر گسترش فعالیت های اجتماعی و فرهنگی بانوان در قالب طرح نشاط اجتماعی و بمنظور ایجاد فضایی مناسب جهت بروز خلاقیت ها و گسترش فعالیت های اجتماعی این قشر برگزار و با استقبال خوبی روبرو شد.وی اظهارکرد: طرح نشاط اجتماعی یکی از طرح های موفق در حوزه تزریق امید به جامعه است که سازمان های مردم نهاد در شهرها و روستاهای استان بوشهر به شکل مطلوبی اجرا و با استقبال خوب مردم روبرو شده است.


معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: تمرکز برگزار کنندگان این جشنواره بر محلات، خانواده ها وایجادفضای مشارکت برای همه بانوان بود.


مظفری با بیان اینکه این جشنواره با حمایت سازمان های مردم نهاد برگزار شد، افزود: در سال های آینده این جشنواره در دیگر شهرهای استان بوشهر با محوریت فرهنگی اجتماعی متنوع تری برگزارخواهد شد.

نوشتن دیدگاه

Back to Top